EVENTY SZKOLENIOWE

Iława

INTEGRACYJNE SZKOLENIE PLENEROWE

"Morski Rejs Moderowany wypełniony programem z zakresu technik komunikacyjnych i perswazyjnych z elementami team coachingu oraz sesjami indywidualnymi."

"Wszystkie ręce na pokład!"

("All WET HANDS ON DECK !")

Program szkolenia i zakwaterowanie na jachcie lub żaglowcu.

Rejs gwarantuje minimum 10 godzin dziennie interaktywnego rozwoju kompetencji komunikacyjnych.

Poziom kwalifikacji komunikacyjnych uczestników jest audytowany jeszcze przed wyjazdem na szkolenie i porównywany z elementami kanonu komunikacji wywodzącego się z morskiej praktyki "The Royal British Admiralty & Navy Communications Skills". Program z założenia oparty na zdobywaniu umiejętności miękkich uświadamia radość ze wspólnej pracy i z osiągania celów z pozycji członka zespołu. Umożliwia zdobycie nieocenionej umiejętności wciągania do zespołu innych, aby osiągając cele, też odczuli takie właśnie wartości. A to już przecież bardzo pożądane i trudne do opanowania kwalifikacje twarde.

"Tu i teraz, teoria relacji staje się praktyką, od której natychmiast zależy wszystko w życiu każdego członka załogi".

Niezapomnianym wynikiem tego szkolenia jest odkrycie na nowo, ogromnej radości płynącej z pracy w zespole. Zrozumienie na zawsze, że umiejętność komunikowania się, jest tym co różni "nas odnoszących sukces w czasie sztormu" od reszty, która nie chce poświęcić czasu na to, aby nauczyć się komunikować.

Zarządzanie zgodą. Bądź mediatorem w swojej sprawie.

Zaplanuj sens. Team coaching workshop.

Określanie granic. Mówię nie, które oznacza tak.

Łącznie 50 godzin programu w 5 dni.

Istnieje możliwość organizacji szkolenia na żaglowcu S/y Kapitan Borchard  lub  w formie  floty kilku jachtów. Korzystamy tylko z jachtów najlepszych światowych agencji czarterowych. Zgłaszając grupę na szkolenie, Klient zadba o właściwą kompletację osób do kabin dwuosobowych. Koszt szkolenia z zakwaterowaniem w kabinie jednoosobowej wzrasta o 50%.

Standardowo 1 tydzień ( w tym dwa dni na dojazd i powrót ) od piątku do niedzieli w okresie:

Zapraszam do kontaktu w celu sprecyzowania oferty.