Perfect Mind szkolenia - łączy wieloletnie doświadczenie zespołu ekspertów i trenerów zdobyte w dziedzinie szkoleń z nowatorskim spojrzeniem i pasją do tego co robią.

Naszą misją jest wspomaganie procesu podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju kompetencji dzięki którym odniesiesz realne korzyści zarówno w sferze osobistej jak i zawodowej.

Proponujemy szeroki wachlarz szkoleń i warsztatów z zakresu kompetencji miękkich oraz merytorycznej wiedzy, które pozwolą lepiej oraz efektywniej przekształcić zdobytą wiedzę i umiejętności w osiągnięcie zamierzonych celów.

Poza szkoleniami prowadzimy sesje coachingowe, czyli precyzyjne, tymczasowe wsparcie w rozwoju, oparte na zasobach Klienta i jego potrzebie zmian. Coaching koncentruje się na przyszłości oraz na realizacji celów, a finalnie na dostarczaniu wyników Klientowi czy Firmie.

Dodatkowo oferujemy bieżące doradztwo celno-podatkowe, reprezentowanie podmiotów przed organami państwowymi, audyty a także kompleksową pomoc i wsparcie w uzyskaniu pozwoleń oraz uproszczeń celnych.

Nasz zespół tworzą osoby posiadające bogate doświadczenie w pracy w administracji państwowej i sektorze prywatnym, mające wieloletnie doświadczenie w szkolnictwie wyższym i wiele publikacji naukowych na swoim koncie.

Szkolimy i wspieramy rozwój. Prowadzimy warsztaty praktyczne. Wykonujemy Audyty.

Zapraszamy do współpracy!